«Аякс» закохав у себе всю Європу, Мессі поодинці обіграв МЮ. Головні фото вчорашніх матчів ЛЧ

190

Хтось ще думає, що «Аякс» переміг не зовсім справедливо? Розлучіться з цією думкою. Голландська команда більше володіла м’ячем (53:47), більше била в створ (4:3), так і в принципі не повинна була програвати «Юве». Адже «Аякс» в останніх п’яти матчах в Італії тричі переміг і двічі зіграв внічию. Люблять хлопці з Амстердама цю країну. А ось, до речі, і вони.
«Аякс» влюбил в себя всю Европу, Месси в одиночку обыграл МЮ. Главные фото вчерашних матчей ЛЧ Спорт
У центрі – наймолодший капітан в історії клубу в плей-офф Ліги чемпіонів. Маттейсу де Лигту 19 років. Власне, скоро ви його і так запам’ятайте. Напевно, вже наступного літа він виявиться у топ-лізі.
В «Ювентусі» найважче було дивитися на Кріштіану Роналду. Він поодинці втягнув туринську команду в чвертьфінал в зарубе з «Атлетіко», але з «Аяксом» нічого зробити не зміг. Хоч і забив. Це вже сьомий чвертьфінал поспіль, де Роналду вписує своє ім’я на табло. На цій стадії у нього 13 (!) м’ячів.
Макс Алегрі, мабуть, був готовий до такого. Все-таки «Аякс» у 18 останніх матчах ЛЧ (включаючи кваліфікацію) зазнав лише однієї поразки. Інакше як можна пояснити, що відразу після матчу він впевнено заявив, що залишається в «Юве»? Хоча раніше збирався йти.
«Барсі» на своєму полі вистачило б одного Мессі. У «Манчестер» на 90 хвилин наче вселився дух Жозе Моурінью. Ні зрозумілих атак, ні ефективного пресингу.
Сульшер бігав по технічній зоні, але марно.
У Каталонії вночі було свято. Наступний їхній суперник теж буде з Англії. «Ман Сіті» або «Тоттенхем». І легше точно не буде.